CENNIK/SAMPLE

Cena odszycia prototypu jest zawsze zależna od projektu i jego pracochłonności. Najważniejsze aby mieć pogląd i móc mniej więcej przekalkulować swoje pomysły.

Oto orientacyjny przedział cenowy:

BIKINI / BIELIZNA DAMSKA MIĘKKA

  • BIUSTONOSZ (wszelkiego rodzaju trójkątne i nie tylko miseczki, bez żadnych usztywnień, ewentualnie wkładki) – 250 – 400 zł
  • FIGI – 200 – 350 zł

KOSTIUM KĄPIELOWY JEDNOCZĘŚCIOWY – KLASYCZNY (BAZA)

  • 280 zł

KOSTIUM JEDNOCZĘŚCIOWY FANTAZYJNY /BODY BIELIŹNIANE

  • 420 – 580 zł lub więcej, w zależności od modelu

BIUSTONOSZ Z FISZBINAMI (65-100, A-D)

  • 380 – 640 zł

Powyższe ceny dotyczą jednorazowego odszycia szablonu wyjściowego. Z reguły należy brać pod uwagę przynajmniej kilka przeszyć, rzadko bowiem jest tak, że z konstrukcji wychodzi produkt zgodny z naszymi oczekiwaniami. Bez względu na to, czy robi się konstrukcję odzieży, czy bielizny, model trzeba zawsze dopracować. Dlatego też należy brać pod uwagę dwukrotność, trzykrotność a czasem więcej wyceny odszycia waszego projektu.

Z doświadczenia wiem, jakie zabiegi możemy wykonać na szablonie, a czego lepiej nie robić bo skutkuje to nadmiarem pracy a pożądany efekt nigdy nie zostanie osiągnięty lub nie będzie zadowalający. Dlatego też uprzedzę o tym i jeśli będziecie chcieli próbować uzyskać jakiś efekt mimo wiedzy, że będzie to trudne do osiągnięcia lub nie możliwe, to musicie liczyć się z kosztami kolejnych przeszyć i modelowań.

WAŻNA INFORMACJA. Istnieje także możliwość wykonania szablonów bez odszyć z mojej strony. Jeśli klient nawiąże współpracę ze szwalnią bądź pracownią specjalizującą się w szyciu bielizny lub kostiumów kąpielowych będzie otrzymywał ode mnie szablony w formie elektronicznej do odszyć próbnych. Do mnie będą kierowane jedynie wytyczne odnośnie zmian modelowych. Zachęcam do takiego rozwiązania, ponieważ znacznie to ułatwi i przyspieszy cały proces powstawania Waszej kolekcji.