USŁUGI GORSECIARSKIE

Usługi gorseciarskie mają na celu naprawę lub poprawę naszego ukochanego asortymentu bielizny który, bądź co bądź mało nie kosztował a chciałybyśmy, by nadal cieszył nasze oko i ciało (głównie biust 🙂 Dlaczego biust zapytacie? Ponieważ najbardziej pożądaną usługą, jak dotychczas zaobserwowałam jest ta, przedłużająca użyteczność naszego biustonosza.

Wiele z Was, drogie Panie, korzysta z usług brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonoszy. Jeśli nie korzystacie to zachęcam z całego serca do poszukania w Waszej okolicy salonu świadczącego tego rodzaju usługę. Nie dość, że znajdziecie tam doskonałą obsługę, to z całą pewnością dowiecie się jaki jest Wasz aktualny rozmiar biustonosza. Mało tego, z pewnością znajdziecie tam również moje usługi gorseciarskie.

Jeśli już kupujecie bieliznę w takich profesjonalnych sklepach to chcecie rzecz jasna, aby Wasza bielizna służyła Wam jak najdłużej. A zdarzają się różnorakie przypadki czy wypadki. Przykład pierwszy z brzegu: wyjdzie fiszbina/drut, rozciągnie się obwód, wyrwie haftka. Na pewne rzeczy nie ma wpływu nawet sam producent. Dostarczając bieliznę do salonów z brafittingiem producent dba o jakość oraz estetykę produktu, o dopracowanym rozmiarze nie wspomnę. Jest ona wykonana z lepszych surowców aniżeli bielizna bazarowa czy z ta sieciówek. Jednak mimo wszystko, podczas użytkowania, biustonoszy szczególnie, pojawiają się niespodzianki których producent nie przewidzi i których nie jest w stanie zatrzymać. Bo jak np. zahamować łamliwość fiszbin/drutów? Jak przystopować rozciągnięcie z czasem obwodu, który pracuje na waszym ciele ciężko wespół z ramiączkami i przytrzymuje wszystko na swoim miejscu? Niestety nie ma na to rady.

Wróć… jest rada, w tym momencie możesz skorzystać z moich usług, bądź spróbować sama coś zdziałać na szyciowym polu 🙂 Zajrzyj proszę do zakładki CENNIK, tam jest wykaz wszystkich możliwych usług jakie świadczę. Jeśli nie ma czegoś w tym wykazie to nic straconego, odezwij się meilowo lub telefonicznie, z pewnością coś podpowiemy.

Zachęcam zatem do zapoznania się z ofertą i cennikiem i w razie potrzeby zachęcam do kontaktu ze mną. Ewentualnie polecam poszukać salonu z brafittingiem w swojej okolicy 🙂