NAPRAWA BIELIZNY/USŁUGI GORSECIARSKIE

Usługi gorseciarskie to nic innego jak naprawa bielizny która, bądź co bądź, mało nie kosztowała a chciałybyśmy, by nadal cieszyła nasze oko i ciało.

 

Wiele z Was, drogie Panie, korzysta z usług brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonoszy. Jeśli nie korzystacie to zachęcam z całego serca do poszukania w Waszej okolicy salonu świadczącego tego rodzaju usługę. Nie dość, że znajdziecie tam doskonałą obsługę, to z całą pewnością dowiecie się jaki jest Wasz aktualny rozmiar biustonosza. Mało tego, z pewnością znajdziecie tam również moje usługi gorseciarskie, bez względu na to w którym miejscu w Polsce jesteście 🙂

 

Jeśli już kupujecie bieliznę w takich profesjonalnych sklepach to chcecie z pewnością, aby Wasza bielizna służyła Wam jak najdłużej.

I tak też będzie.

Ale podczas użytkowania bielizny nie da się zapobiec pewnym rzeczom i zdarzają się różnorakie przypadki lub wypadki.

Jakie bywają uszkodzenia biustonosza?

Przykład pierwszy z brzegu: wyjdzie fiszbina/drut, na przykład tak, jak na zdjęciu poniżej:

Albo tak:

Wasz ukochany pupil bądź niesforna pralka zrobi Wam psikusa i chcąc nie chcąc biustonosz zostanie uszkodzony. Może to wyglądać tak:

Bywa również, że rozciągnie się obwód, wyrwie haftka, życie… Na pewne rzeczy nie ma wpływu nawet sam producent.

Dostarczając bieliznę do salonów z brafittingiem producent dba o jakość oraz estetykę produktu, o dopracowanym rozmiarze nie wspomnę. Jest ona wykonana z lepszych surowców aniżeli bielizna bazarowa czy z ta sieciówek. Jednak mimo wszystko, podczas użytkowania, biustonoszy szczególnie, pojawiają się niespodzianki których producent nie przewidzi i których nie jest w stanie zatrzymać. Bo jak np. zahamować łamliwość fiszbin/drutów? Jak przystopować rozciągnięcie z czasem obwodu, który pracuje na waszym ciele ciężko wespół z ramiączkami i przytrzymuje wszystko na swoim miejscu? Niestety nie ma na to rady.

Wróć… jest rada, w tym momencie możesz skorzystać z moich usług, bądź spróbować sama coś zdziałać na szyciowym polu 🙂

Gdzie naprawić biustonosz?

Na straży Waszej bielizny stoimy my.

Od lat pomagamy w naprawie biustonoszy dlatego wierzymy, że i Tobie możemy pomóc.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, gdzie naprawić biustonosz odwiedź naszą stronę: www.jastin.pl

Zajrzyj proszę tutaj, do zakładki CENNIK znajdziesz tam wykaz wszystkich usług jakie świadczymy.

Jeżeli nie znajdujesz czegoś w tym wykazie to nic straconego, odezwij się meilowo: biuro@jastin.pl lub telefonicznie 692-490-888, z pewnością coś podpowiemy.

Zachęcam zatem do zapoznania się z ofertą i cennikiem i w razie potrzeby zachęcam do kontaktu ze mną. Ewentualnie polecam poszukać salonu z brafittingiem w swojej okolicy 🙂

Dodaj komentarz