WYKROJE BIELIZNY DAMSKIEJ

Jeżeli jesteś pasjonatką szycia bielizny, z pewnością zainteresują Cię nasze bezpłatne wykroje, które bez problemu pobierzesz i wydrukujesz w zaciszu domowym.  Poczuj radość z bielizny uszytej na własną miarę.

Nasze produkty i usługi

naprawa_bielizny

NAPRAWA BIELIZNY

Jeżeli szukasz miejsca, w którym mogłabyś naprawić swoją ulubioną bieliznę, nie mogłaś lepiej trafić.  Pomożemy Ci niemal w każdej bieliźnianej sprawie.

Więcej dowiesz się tutaj...

akcesoria-do-szycia-bielizny-jastin-studio-projektowe (3)

AKCESORIA DO SZYCIA BIELIZNY

Tworzymy miejsce, w którym każdy pasjonat będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędne materiały i akcesoria do szycia bielizny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Więcej dowiesz się tutaj...

pudelko

OPEN BRA - OZDOBNE PASECZKI

Ozdobne paseczki to zdecydowanie hit w ostatnim czasie. Możesz je nosić zarówno do stylizacji dziennych jak i nocnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Więcej dowiesz się więcej tutaj...

KONSTRUKCJE, SZABLONY, PROTOTYPY BIELIZNY DAMSKIEJ

Jeżeli planujesz stworzyć własną markę bielizny lub kostiumów kąpielowych, a nie wiesz od czego zacząć, zapraszamy do nas.

NOWE ARTYKUŁY NA BLOGU

ZWĘŻENIE OBWODU BIUSTONOSZA - KRÓJ DLA WIĘKSZYCH ROZMIARÓW BIUSTONOSZY

Z pewnością znajdą się wśród Was osoby, które chciałyby samodzielnie wykonać jakąś naprawę bielizny osobistej. Możecie to zrobić i szczerze do tego namawiam, również na maszynie domowej, ponieważ zapewne większość z Was taką posiada. Zobaczcie więc jak to zrobić samodzielnie.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

KLIPS SPINAJĄCY RAMIĄCZKA W BIUSTONOSZU - ZAPIĘCIE TYPU "BOKSERKA"

Chyba każdy zna tego rodzaju zapięcie stosowane w ramiączkach biustonosza. Jest to ważny element w biustonoszach sportowych, ale nie tylko. Posiadamy ten klips w sprzedaży, więc jeśli akurat szukałyście tego produktu, zapraszamy do nas.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

JAK POWSTAJE BIUSTONOSZ