WYKROJE I MATERIAŁY DO SZYCIA BIELIZNY

Już otwarte!
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego wszystkich pasjonatów szycia bielizny.
Oferujemy materiały, akcesoria i wykroje bielizny - wszystko w jednym miejscu!

Nasze produkty i usługi

naprawa bielizny

NAPRAWA BIELIZNY

Jeżeli szukasz miejsca, w którym naprawisz swoją ulubioną bieliznę, nie mogłaś lepiej trafić.  Pomożemy Ci niemal w każdej bieliźnianej sprawie. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem usług i cennikiem.

akcesoria-do-szycia-bielizny-jastin-studio-projektowe (3)

ZESTAWY DO SZYCIA BIELIZNY

Tworzymy miejsce, w którym każdy pasjonat będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędne materiały i akcesoria do szycia bielizny. U nas znajdziesz kompletne zestawy materiałów z fiszbinami.

pudelko

OPEN BRA - OZDOBNE PASECZKI

Ozdobne paseczki to zdecydowanie hit w ostatnim czasie. Możesz je nosić zarówno do stylizacji dziennych jak i nocnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

KONSTRUKCJE, SZABLONY, PROTOTYPY BIELIZNY DAMSKIEJ

Jeżeli planujesz stworzyć własną markę bielizny lub kostiumów kąpielowych, a nie wiesz od czego zacząć, zapraszamy do nas.

NOWE ARTYKUŁY NA BLOGU

wychodząca fiszbina

WYMIANA - NAPRAWA FISZBIN W BIUSTONOSZU

Złamana fiszbina lub pokruszona końcówka i wysunięty drut, to najczęstsze przypadki uszkodzeń biustonosza. Całe szczęście nie są to poważne usterki i można im zaradzić. Tylko co zrobić? Złożyć reklamację na biustonosz? Wyrzucić stanik z uszkodzonym drutem? A może spróbować naprawić? Na te pytania spróbuje odpowiedzieć w  tym artykule. Zapraszam serdecznie do lektury.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

zapiecia do karmienia-zapięcia do biustonoszy karmiących-1

MODYFIKACJA BIUSTONOSZA - PRZEROBIENIE NA KARMIĄCY

Z reguły każdy biustonosz można poddać modyfikacji i zrobić w nim funkcję karmienia. Nie ma przeszkód aby przywrócić go do pierwotnej wersji po okresie karmienia piersią. Przeróbkę taką można wykonać na dwa sposoby i każdą z tych opcji dasz radę zrobić samodzielnie.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

ZWĘŻENIE OBWODU BIUSTONOSZA - KRÓJ DLA WIĘKSZYCH ROZMIARÓW BIUSTONOSZY

Z pewnością znajdą się wśród Was osoby, które chciałyby samodzielnie wykonać jakąś naprawę bielizny osobistej. Możecie to zrobić i szczerze do tego namawiam, również na maszynie domowej, ponieważ zapewne większość z Was taką posiada. Zobaczcie więc jak to zrobić samodzielnie.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

KLIPS SPINAJĄCY RAMIĄCZKA W BIUSTONOSZU - ZAPIĘCIE TYPU "BOKSERKA"

Chyba każdy zna tego rodzaju zapięcie stosowane w ramiączkach biustonosza. Jest to ważny element w biustonoszach sportowych, ale nie tylko. Posiadamy ten klips w sprzedaży, więc jeśli akurat szukałyście tego produktu, zapraszamy do nas.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

JAK USZYĆ BIUSTONOSZ NA DOMOWEJ MASZYNIE DO SZYCIA