Nasze produkty i usługi

naprawa bielizny

NAPRAWA BIELIZNY

Jeżeli szukasz miejsca, w którym naprawisz swoją ulubioną bieliznę, nie mogłaś lepiej trafić.  Pomożemy Ci niemal w każdej bieliźnianej sprawie. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem usług i cennikiem.

czarne materiały i dodatki do uszycia biustonosza

ZESTAWY DO SZYCIA BIELIZNY

Tworzymy miejsce, w którym każdy pasjonat będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędne materiały i akcesoria do szycia bielizny. U nas znajdziesz kompletne zestawy materiałów z fiszbinami.

open bra ozdobne paseczki na dekolt

OPEN BRA - OZDOBNE PASECZKI

Ozdobne paseczki to zdecydowanie hit w ostatnim czasie. Możesz je nosić zarówno do stylizacji dziennych jak i nocnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

KONSTRUKCJE, SZABLONY, PROTOTYPY BIELIZNY DAMSKIEJ

Jeżeli planujesz stworzyć własną markę bielizny lub kostiumów kąpielowych, a nie wiesz od czego zacząć, zapraszamy do nas.

NOWE ARTYKUŁY

wychodząca fiszbina

WYMIANA - NAPRAWA FISZBIN W BIUSTONOSZU

Złamana fiszbina lub pokruszona końcówka i wysunięty drut, to najczęstsze przypadki uszkodzeń biustonosza. Całe szczęście nie są to poważne usterki i można im zaradzić. Tylko co zrobić? Złożyć reklamację na biustonosz? Wyrzucić stanik z uszkodzonym drutem? A może spróbować naprawić? Na te pytania spróbuje odpowiedzieć w  tym artykule. Zapraszam serdecznie do lektury.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

zapiecia do karmienia-zapięcia do biustonoszy karmiących-1

MODYFIKACJA BIUSTONOSZA - PRZEROBIENIE NA KARMIĄCY

Z reguły każdy biustonosz można poddać modyfikacji i zrobić w nim funkcję karmienia. Nie ma przeszkód aby przywrócić go do pierwotnej wersji po okresie karmienia piersią. Przeróbkę taką można wykonać na dwa sposoby i każdą z tych opcji dasz radę zrobić samodzielnie.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

KIESZONKA NA PROTEZĘ PIERSI

Jeżeli temat bielizny dla amazonek dotyczy Ciebie lub kogoś z Twoich najbliższych zachęcam do lektury najnowszego artykułu w którym pokazuję, wyjaśniam temat usługi wszycia kieszonki oraz informuję, w jaki sposób zlecić tego rodzaju usługę.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

ZMNIEJSZENIE MAJTECZEK OD KOSTIUMU KĄPIELOWEGO

Kiedy zachodzi potrzeba zmniejszenia lub podkrojenia majteczek w kostiumie kąpielowym? Czy jest to w ogóle wykonalne? W jaki sposób zlecić usługę? Zapraszam do lektury artykułu, który przybliży temat wszelkiego rodzaju ingerencji w strój kąpielowy, a szczególnie w jego dolną część - majteczki.

Więcej możesz przeczytać tutaj...

JAK USZYĆ BIUSTONOSZ NA DOMOWEJ MASZYNIE DO SZYCIA