Nasze produkty i usługi

Naprawa bielizny

Jeżeli szukasz miejsca, w którym naprawisz swoją ulubioną bieliznę, nie mogłaś lepiej trafić.  Pomożemy Ci niemal w każdej bieliźnianej sprawie. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem usług i cennikiem.

materiały do szycia bielizny

Tworzymy miejsce, w którym każdy pasjonat będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędne materiały i akcesoria do szycia bielizny. U nas znajdziesz kompletne zestawy materiałów z fiszbinami.

Open bra

Ozdobne paseczki to zdecydowanie hit w ostatnim czasie. Możesz je nosić zarówno do stylizacji dziennych jak i nocnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

KONSTRUKCJE, SZABLONY, PROTOTYPY BIELIZNY DAMSKIEJ

Jeżeli planujesz stworzyć własną markę bielizny lub kostiumów kąpielowych, a nie wiesz od czego zacząć, zapraszamy do nas.

NOWE ARTYKUŁY

naprawa - wymiana fiszbin w biustonoszu

Złamana fiszbina lub pokruszona końcówka i wysunięty drut, to najczęstsze przypadki uszkodzeń biustonosza. Całe szczęście nie są to poważne usterki i można im zaradzić. Tylko co zrobić? Złożyć reklamację na biustonosz? Wyrzucić stanik z uszkodzonym drutem? A może spróbować naprawić? Na te pytania spróbuje odpowiedzieć w  tym artykule. Zapraszam serdecznie do lektury.

kieszonka na protezę piersi

Jeżeli temat bielizny dla amazonek dotyczy Ciebie lub kogoś z Twoich najbliższych zachęcam do lektury najnowszego artykułu w którym pokazuję, wyjaśniam temat usługi wszycia kieszonki. Dla tych, którzy mają odrobinę zdolności krawieckich wyjaśniam, jakie materiały są potrzebne aby wykonać kieszonkę samodzielnie.

Modyfikacja - przerobienie biustonosza na karmiący

Każdy biustonosz można poddać modyfikacji i zrobić w nim funkcję karmienia. Można to zrobić na dwa sposoby: poprzez doszycie panelu bocznego z przyjemnego, elastycznego materiału, bądź poprzez doszycie gumeczki. Nie ma przeszkód aby przywrócić go do pierwotnej wersji po okresie karmienia piersią. Zapraszam do lektury artykułu, z którego dowiesz się na czym dokładnie polega ta usługa.

Zmniejszenie majteczek od kostiumu kąpielowego

Kiedy zachodzi potrzeba zmniejszenia lub podkrojenia majteczek w kostiumie kąpielowym? Czy jest to w ogóle wykonalne? W jaki sposób zlecić usługę? Zapraszam do lektury artykułu, który przybliży temat wszelkiego rodzaju ingerencji w strój kąpielowy, a szczególnie w jego dolną część - majteczki.

Po godzinach - blog

Odkryj tajniki szycia i naprawy bielizny damskiej. Poznaj sztukę konstrukcji i modelowania, dzięki której stworzysz swoje unikalne kreacje. Zapraszam na blog Jastin, z pewnością znajdziesz coś dla siebie 🙂