FORMULARZ
Jeżeli potrzebujecie wykonać jakąś naprawę bądź przeróbkę bielizny przygotujcie do nas przesyłkę i dołączcie do niej specjalnie do tego celu przygotowany przeze mnie formularz.

Znajdziecie go klikając w poniższy link:

FORMULARZ – NAPRAWA BIELIZNY/USŁUGI GORSECIARSKIE – JASTIN STUDIO PROJEKTOWEJest to formularz przygotowany do druku. Niestety nie możesz go wypełnić i wysłać online, aczkolwiek docelowo taki jest w planach 😉

A tym czasem wejdź w link, wydrukuj go, wypełnij czytelnie niezbędne pola i włóż do przesyłki.

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za ten krok. Ale oczywiście rozumiem, jeśli nie masz aktualnie możliwości wydrukowania formularza.
W takiej sytuacji włóż jakąkolwiek karteczkę z wszystkimi swoimi danymi, meilem i numerem telefonu łącznie (firmy kurierskie tego wymagają). Napisz również jaką usługę mam wykonać, ponieważ nawet jeśli rozmawiałyśmy przez telefon, mogę nie pamiętać szczegółów. Przepraszam za to, ale zwyczajnie nie jestem w stanie wszystkich informacji przyswoić mimo, że każdy Klient jest dla mnie najważniejszy!

Jeśli będę miała jakieś wątpliwości lub pytania odnośnie zleconej mi usługi skontaktuję się z Tobą meilowo lub telefonicznie.

Kiedy przesyłka do mnie dotrze i już będzie w trakcie realizacji, na podany w formularzu adres meilowy wyślę zestawienie zamówienia z wszystkimi danymi do przelewu. Obserwuj zatem skrzynkę meilową 🙂

Wysyłam czasami powiadomienie sms jeśli stwierdzę, że prawdopodobnie wiadomość nie została odczytana.

Tak pokrótce wygląda proces realizacji Twojego zamówienia usługi naprawy bielizny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zainteresowanie i wierzę, że Twoja ulubiona bielizna jeszcze długo będzie służyła.

Shopping Cart