Kieszonka na protezę piersi

Kieszonka na protezę piersi w klasycznym biustonoszu to doskonałe rozwiązanie dla kobiet po mastektomii lub operacji oszczędzającej pierś. Fakt trudnych przeżyć, zmagań o zdrowie i życie nie powinien przekreślać możliwości noszenia ładnej i dobrze dopasowanej bielizny. Każda kobieta potrzebuje czuć się komfortowo, wyglądać dobrze i bez względu na wszystko powinna mieć taką szansę.
W tym artykule chciałabym przybliżyć usługę, która w pewnym sensie wypełnia lukę jeśli chodzi o rynek bieliźniany dedykowany kobietom posiadającym protezę piersi i stwarza możliwość noszenia bielizny takiej, która nam się podoba oraz spełnia oczekiwania jeśli chodzi o dopasowanie.

USŁUGA WSZYCIA KIESZONKI NA PROTEZĘ PIERSI

Wbrew pozorom wybór bielizny specjalistycznej jest duży w dzisiejszych czasach, począwszy od biustonoszy typowo pooperacyjnych, aż po te, skierowane do amazonek bezpośrednio, czyli z kieszonkami na protezę piersi. Jednak mimo szerokiego wachlarza możliwości nadal istnieje ogromna luka, jeśli chodzi o tego rodzaju bieliznę.  Największe braki dostrzegalne są w kategorii biustonoszy z fiszbinami, które przecież kobiety po mastektomii mogą nosić w późniejszym okresie.

Z myślą o Was, drogie amazonki powstała usługa polegająca na wszyciu kieszonki w wybraną miseczkę lub w obydwie miseczki, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Kieszonka, oprócz tego, że jest wyprofilowana pod kątem rozmiaru i dopasowana do miski biustonosza, posiada także charakterystyczne wydłużenie w stronę pachową.  Pozwoli ono na wygodne umieszczenie protezy nawet wówczas, gdy na drodze do jej poprawnego umiejscowienia stanie fiszbina.

Na zdjęciach przedstawię kilka przykładowych realizacji kieszonek. W zależności od modelu biustonosza mogą one wyglądać inaczej ale ogólna forma i konstrukcja jest bardzo zbliżona we wszystkich prezentowanych biustonoszach.

Kieszonka na protezę piersi wykonana z czarnej mikrofibry

wejście na protezę
kieszonka na proteże w czarnym biustonoszu

Kieszonka na protezę piersi wykonana z beżowej mikrofibry

kieszonka-na-proteze-piersi-biustonosz-z-fiszbinami-kolor-2
kieszonka na protezę dla amazonki

Kieszonka na protezę piersi w biustonoszu kąpielowym wykonana z białej mikrofibry

kieszonka-na-proteze-piersi-kostium-kapielowy
kieszonka-na-proteze-piersi-kostium-kapielowy-1

Kieszonka na protezę piersi wykonana z beżowej bawełny

kieszonka-na-proteze-biustonosz-bez-fiszbin-2
kieszonka-na-proteze-biustonosz-bez-fiszbin-3

Kieszonka na protezę wykonana z granatowej mikrofibry. Otwór na protezę po środku. 

kieszonka na protezę - kiesoznka z wejściem po środku
kieszonka-na-proteze-jastin-2

Usługę wszycia kieszonki wykonuję zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla odbiorców prowadzących salony z profesjonalnym doborem bielizny.

Jeżeli jesteś zainteresowana tego rodzaju usługą lub szukasz pomocy dla bliskiej osoby, odwiedź najbliższy salon z usługą brafittingu w swojej okolicy i zapytaj o tę usługę.

Zapraszam także do skorzystania z moich usług bezpośrednio. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

W JAKI SPOSÓB ZLECIĆ USŁUGĘ WYKONANIA KIESZONKI NA PROTEZĘ PIERSI?

 • Wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszenia usługi

  Formularz znajdziesz klikając TUTAJ
  Możesz także dołączyć do przesyłki karteczkę z wszystkimi swoimi danymi oraz adresem zwrotnym, w tym paczkomatu jeżeli dotyczy.

 • Spakuj przesyłkę z wypełnionym formularzem i prześlij do nas

  ADRES STANDARDOWYADRES PACZKOMATU

  Jastin Justyna Świątkowska
  ul. Poleska 19
  15-476 Białystok
  692-490-888
  biuro@jastin.pl

  BIA19A ul. Poleska 11, 15-476 Białystok
  692-490-888
  biuro@jastin.pl
 • Oczekuj na potwierdzenie od nas terminu realizacji oraz wysyłki

  Wiadomość z informacją potwierdzającą termin wysyłki oraz dołączonym rachunkiem za wykonanie usługi wysyłamy w dniu realizacji zamówienia. 

Kieszonka na protezę - zrób to sama

tiul elastyczny na plecy biustonosza
bawełna do szycia kieszonek
guma taśma łamana

Kieszonkę na protezę piersi możesz także wykonać samodzielnie. Potrzebujesz jedynie odpowiednich materiałów.

Jeżeli chodzi o materiał główny, z powodzeniem można zastosować dzianinę bawełnianą, dzianinę bawełnianą typu jersey z dodatkiem elastanu, lub mikrofibrę.

Dzianina bawełniana jest miękka, przyjemna ciału, mało elastyczna i często znajduje zastosowanie w bieliźnie np. jako klinek w majteczkach lub płatki na kieszonki push-up w biustonoszu. Aby uszyć kieszonkę z tej dzianiny musisz bardzo dobrze ją wyprofilować (dopasować do głębokości miseczki), ponieważ materiał ten nie jest bardzo elastyczny i ewentualne niedociągnięcia w dopasowaniu będą odczuwalne. Jedyną i w zasadzie najważniejszą niedogodnością może być wyginanie miseczki, w przypadku, gdy proteza nie zmieści się do kieszonki. Odczuwalne, a może bardziej widoczne będzie również wyginanie się miseczki podczas noszenia biustonosza.

Jeżeli interesuje Cię taki materiał, możesz go kupić, wchodząc TUTAJ

Mikrofibra natomiast to materiał bardzo często stosowany w bieliźniarstwie. Jest to dzianina o bardzo dobrej higroskopijności (czyli zdolności do pochłania wilgoci), powierzchnię ma gładką i śliską. Z mikrofibry szyte są zarówno całe biustonosze łącznie z miseczkami, jak i sama elastyczna część pleców, lub w połączeniu z koronkami elastycznymi.

Jeżeli zdecydujesz się na uszycie kieszonki na protezę z mikrofibry, zapraszam Cię TUTAJ. Zostaniesz przeniesiona/przeniesiony do zakładki z mikrofibrą w trzech kolorach: beżowym, czarnym i białym.

Tiul elastyczny także bywa wykorzystywany jako materiał na kieszonki specjalistyczne. Jeżeli widziałaś takie rozwiązanie i chciałabyś/ chciałbyś takie samo zastosować w swojej pracy zapraszam Cię TUTAJ.

Potrzebujesz również gumeczki, którą wykończysz wejście do kieszonki. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie guma łamana/ taśma łamana. Bez problemu wszyjesz ją na maszynie domowej, ściegiem typu zyg-zak lub trójskok.

Gumę łamaną mogę Ci zaoferować w trzech kolorach: czarnym, białym i beżowym. Wejdź TUTAJ i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

 

Zapraszam serdecznie

Justyna

Dodaj komentarz

Shopping Cart