NAPRAWA BIELIZNY

naprawa bielizny katalog usług jastin

Naprawa bielizny - katalog usług tytułem wstępu

Naprawa bielizny to dość obszerny i ciekawy temat, dlatego postanowiłam stworzyć katalog możliwych usług. Dowiecie się z niego, jakiego rodzaju usługi są możliwe do wykonania i w jaki sposób możecie sobie pomóc, lub w jaki sposób ja mogę pomóc Wam. Będzie on sukcesywnie powiększany a wszystko po to, aby zobrazować problem uszkodzeń lub wskazać  kierunek, jaki należy obrać chcąc przerobić lub naprawić swoją ulubioną bieliznę.

Przyczyny uszkodzeń bielizny a ich naprawa

Istnieje wiele rodzajów uszkodzeń, w wyniku których, biustonosz lub inny produkt traci swoje pierwotne właściwości, powodując tym samym niemożność lub ograniczoną możliwość użytkowania. Niektóre z mankamentów powstają na etapie produkcji, w wyniku niestaranności wykonania, inne, te bardziej znaczące są skutkiem codziennego użytkowania, czasami niewłaściwego prania. Sądzę, że warto pochylić się nad każdą z takich sytuacji, w której ulubiony biustonosz lub gorset przestaje spełniać swoją funkcję i należałoby wyjaśnić przyczynę, ponieważ istnieje wiele możliwości przeróbki/naprawy/przywrócenia do stanu użyteczności.

Katalog napraw bielizny - czym jest i w jakim celu został stworzony

Katalog usług to nic innego jak wykaz możliwości, jakie niesie za sobą naprawa, przeróbka, czy modyfikacji bielizny damskiej. Będzie miał formę wpisu blogowego wraz ze zdjęciami przed i po wykonaniu danej usługi. Jeżeli natkniecie się na jakiś problem związany z biustonoszem lub majteczkami (tak, majteczki też mogą być naprawiane) wystarczy, że wyszukacie dany problem i dowiecie się jak go rozwiązać.

Ów katalog będzie sukcesywnie powiększany, ponieważ ilość problemów, z którymi borykają się użytkowniczki bielizny, jest ogromna, wiedza z kolei w dziedzinie naprawy lub poprawy użytkowania nadal minimalna.

W celu zapoznania się z konkretnym przypadkiem uszkodzenia należy wejść w wybrany problem znajdujący się katalogu poniżej. Kliknięcie spowoduje przeniesienie do właściwej kategorii, w której dane zagadnienie zostanie rozwinięte.

Zapraszam do lektury!

fiszbiny-druty-do-biustonosza-sklep-jastin-2

Wymiana fiszbin

 

 

zapiecia do karmienia-zapięcia do biustonoszy karmiących

Biustonosz karmiący

 

 

haftka-czerwona-jastin-studio-projektowe

Wymiana haftek

sklep.jastin.pl

naprawa bielizny katalog usług materiały i dodatki

Jeżeli chcesz samodzielnie wykonać naprawę bielizny i szukasz odpowiednich materiałów i dodatków, zapraszam do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim wiele surowców i akcesoriów do szycia bielizny.

Zapraszamy!