CENNIK/SAMPLECena odszycia prototypu jest zawsze zależna od projektu i jego pracochłonności. W przypadku powstawania pierwszych kolekcji ważne jest, aby wiedzieć w jakich widełkach cenowych będziemy się poruszać i mieć pogląd przynajmniej na orientacyjny przedział cenowy. Tylko wówczas można mniej więcej przekalkulować swoje pomysły.


ODSZYCIE PROTOTYPÓW BIELIZNY I KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH – CENNIK

Oto orientacyjny przedział cenowy jaki należy brać pod uwagę współpracę z nami:

BIUSTONOSZ – wszelkiego rodzaju trójkątne miseczki (braletki) bez usztywnień, ewentualnie wkładki – 300 – 400 zł

BIUSTONOSZ Z FISZBINAMI (rozmiary 65 – 100, A – D) – 400 – 650 zł

FIGI – 200 – 350 zł

KOSTIUM KĄPIELOWY JEDNOCZĘŚCIOWY KLASYCZNY/BODY BIELIŹNIANE – 300 zł

KOSTIUM KĄPIELOWY JEDNOCZĘŚCIOWY/BODY – MODEL FANTAZYJNY (cięcia, zaszewki) – 480 – 600 zł

Powyższe ceny dotyczą jednorazowego odszycia szablonu wyjściowego. Z reguły należy brać pod uwagę przynajmniej kilka przeszyć, rzadko bowiem jest tak, że z konstrukcji wychodzi produkt zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Bez względu na to, czy robi się konstrukcję odzieży, czy bielizny, model trzeba zawsze dopracować. Dlatego też należy brać pod uwagę dwukrotność, trzykrotność a czasem więcej wyceny odszycia waszego projektu.

Z doświadczenia wiem, jakie zabiegi możemy wykonać na szablonie, a czego lepiej nie robić bo skutkuje to nadmiarem pracy a pożądany efekt nigdy nie zostanie osiągnięty lub nie będzie zadowalający, dlatego też uprzedzę o tym jeśli Klient zechce próbować uzyskać jakiś efekt.

Przed rozpoczęciem pracy przesyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia z określoną kwotą do zapłaty. Jest to zaliczka z tytułu wykonania szablonu wyjściowego i odszycia prototypu. Pracę rozpoczynamy w momencie potwierdzenia wpłaty.WAŻNA INFORMACJA. Istnieje także możliwość wykonania szablonów bez odszyć z mojej strony. Jeśli klient nawiąże współpracę ze szwalnią bądź pracownią specjalizującą się w szyciu bielizny lub kostiumów kąpielowych będzie otrzymywał ode mnie szablony w formie elektronicznej do odszyć próbnych. Do mnie będą kierowane jedynie wytyczne odnośnie zmian modelowych. Zachęcam do takiego rozwiązania, ponieważ znacznie to ułatwi i przyspieszy cały proces powstawania Waszej kolekcji.

Shopping Cart