NAPRAWA BIELIZNY/USŁUGI GORSECIARSKIE

naprawa bielizny

Co tak na prawdę oznacza wyrażenie - usługi gorseciarskie? To nic innego jak naprawa bielizny która, bądź co bądź, mało nie kosztowała a chciałybyśmy, aby służyła jak najdłużej. Z tego artykułu dowiesz się jakiego rodzaju uszkodzenia biustonoszy bywają oraz gdzie możesz uzyskać pomoc jeśli akurat Twój biustonosz lub inny element bielizny jej potrzebuje.

NAPRAWA BIELIZNY

Wiele z Was, drogie Panie, korzysta z usług brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonoszy. Jeśli nie korzystacie, to zachęcam z całego serca do poszukania w Waszej okolicy salonu świadczącego tego rodzaju usługę. Oprócz tego, że znajdziecie tam doskonałą obsługę, to z całą pewnością dowiecie się, jaki jest Wasz aktualny rozmiar biustonosza. A gdyby tego było mało, z pewnością znajdziecie tam również moje usługi gorseciarskie, bez względu na to, w którym miejscu w Polsce jesteście 🙂

Jeżeli kupujecie bieliznę w takich profesjonalnych sklepach, chcecie z pewnością, aby Wasza bielizna służyła Wam jak najdłużej.
I tak też będzie.  Jednak podczas użytkowania bielizny nie da się zapobiec pewnym rzeczom i zdarzają się różnorakie przypadki lub wypadki.
Jakie bywają uszkodzenia biustonosza?

RODZAJE USZKODZEŃ BIUSTONOSZY

Częstym problemem jest wychodzący lub połamany drut/fiszbina, a co za tym idzie, czasami uszkodzony tunel w którym nasze fiszbiny się znajdują. Można wyszczególnić kilka powodów takiej sytuacji i jeżeli chcesz zagłębić się w ten temat zapraszam do przeczytania artykułu.
Artykuł znajduje się TUTAJ.

wychodzący drut w biustonoszu
wychodzący drut

Wszelkiego rodzaju poszarpania i poniszczenia mechaniczne to również w ostatnim czasie spory problem.
Przyczynić się do tego może Wasz ukochany pupil bądź niesforna pralka. Kiedy już nastąpi to zniszczenie, może to wyglądać tak:

porwana miseczka w biustonoszu
uszkodzona miseczka

Dostarczając bieliznę do salonów z brafittingiem, producent dba o jakość stosowanych materiałów oraz estetykę produktów. Bielizna w takim salonie wykonana jest z lepszych surowców aniżeli bielizna bazarowa czy ta sieciówek. Mimo wszystko jednak, podczas użytkowania, szczególnie biustonoszy, pojawiają się niespodzianki których czasami producent nie przewidzi, np. łamanie się fiszbin/drutów, rozciągnięcie obwodu wraz z upływem czasu. Niestety, nie ma na to rady.

Jest natomiast sposób, aby nie musieć kupować nowego gdy tylko zadzieje się jakieś niespodziewane zdarzenie lub uszkodzenie.

GDZIE NAPRAWIĆ BIUSTONOSZ?

Oferuję szeroki zakres usług, aby pomóc Ci w rozwiązaniu każdego problemu związane z bielizną.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług, który zawiera wykaz naszych możliwości. Kliknij TUTAJ, aby go zobaczyć. Jeżeli nie znajdziesz interesującej Cię usługi w cenniku, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 692-490-888 lub za pomocą adresu e-mailowego: biuro@jastin.pl. Chętnie pomogę zrealizować Twoje indywidualne potrzeby związane z bielizną.

Dodatkowo, zachęcamy do odwiedzenia salonu z brafittingiem w Twojej okolicy. Tam otrzymasz profesjonalną pomoc w różnych kwestiach dotyczących naprawy bielizny. Możliwe także, że ten salon współpracuje ze mną, dlatego Twoja bielizna będzie w dobrych rękach 🙂 Znajdź najbliższy sklep TUTAJ i skorzystaj z doświadczonej w tym zakresie obsługi.

Dodaj komentarz

Shopping Cart