WYKROJE DO POBRANIA

darmowe-wykroje-do-pobrania

BEZPŁATNE WYKROJE DO POBRANIA - JASTIN

W swojej pracy zajmujemy się bardzo indywidualnymi projektami, przenosimy bowiem na papier lub plik cyfrowy pomysły, wizje, inspiracje projektantów. Tworzenie wykrojów to fascynująca przygoda, która, mimo pracochłonności i konieczności zaangażowania całym sobą, przynosi ogromną radość. Powstałe w wyniku naszej pracy produkty napawają dumą i nic tak nie raduje, jak uznanie wśród odbiorców.

Postanowiliśmy podzielić się z Wami próbką tego, czym zajmujemy się na co dzień i z czego czerpiemy ogromną przyjemność.

Oddając w Wasze ręce bezpłatne szablony, pragniemy pokazać, że to, co robimy, jest solidne, dopracowane i może cieszyć każdego, kto zdecyduje się na ich wykorzystanie.

Być może zdarzy się konieczność modyfikacji, to zrozumiałe, nikt nie jest idealny, a już zwłaszcza ciało człowieka. Mamy różne odczucia, potrzeby, oczekiwania a zwłaszcza różną budowę ciała. To nas wyróżnia a jednocześnie powoduje, że dążymy do perfekcji. Pobieraj zatem nasze bezpłatne wykroje i twórz idealne, skrojone na własną miarę produkty z kategorii bielizna damska.

Jeżeli już przetestowałaś/przetestowałeś nasze wykroje, zostaw proszę informację na ten temat.

Pisz śmiało czy produkt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami, czy zainspirowaliśmy Cię do doskonalenia umiejętności, jak to w ogóle się stało, że trafiłaś/łeś na naszą stronę.

Jest to dla nas ważne z tego względu, że chcielibyśmy dać Ci produkt najwyższej jakości, jednak bez Twojej opinii nigdy nie dowiemy się, czy faktycznie zaspokoiliśmy Twoje potrzeby.

Czekamy na Twoją opinię.

Tymczasem zostańcie z nami i pobierajcie do woli nasze bieliźniane produkty.

Pamiętajcie, aby zapoznać się z instrukcją, jak poprawnie wydrukować wykrój, wchodząc tutaj. Najważniejszym wyznacznikiem poprawnego wydruku jest "rozmiar rzeczywisty" w ustawieniach. To ważne.

Zapraszamy do korzystania!

2 thoughts on “WYKROJE DO POBRANIA”

  1. Jak dla mnie to są najwygodniejsze majtki świata. Chodzę tylko w nich , kombinuję z ozdobnikami z koronek i każde są inne. Super

  2. Bardzo się cieszę 🙂 O to właśnie chodzi, aby nasze wykroje dobrze się nosiły i cieszyły oko 🙂
    Prosimy o niesienie dalej w świat informacji, że można u nas pobrać ciekawy wykrój i tworzyć ciekawe projekty 😉

Dodaj komentarz