Biustonosz karmiący – usługa

Nad rolą biustonosza karmiącego nie trzeba chyba zanadto się rozwodzić. Każda mama doskonale wie, jak ważną funkcję pełni i jak jest pomocny, gdy nadchodzi czas karmienia. Specjalne zapięcia pozwalają na swobodne i bezstresowe zaspokojenie głodu maluszka. Przytrzymują ramiączka biustonosza na swoim miejscu, pozwalając jednocześnie na odsłonięcie piersi i ułatwienie dostępu do pokarmu. Podczas procesu karmienia i po jego zakończeniu nie trzeba zmagać się z ponownym zakładaniem ściągniętego ramiączka. Wystarczy jeden klik i stanik jest w swojej właściwej pozycji. Możesz ewentualnie poprawić biust w miseczce tak, jak Ci zaleciła brafitterka podczas zakupu.

BIUSTONOSZ DO KARMIENIA PIERSIĄ - KIEDY DOKONYWAĆ ZAKUPU

Z zakupem biustonosza do karmienia najlepiej poczekać do możliwie najpóźniejszego okresu ciąży. Owszem, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest, aby planować wszystko z wyprzedzeniem, zwłaszcza w tym wspaniałym czasie, w którym oczekujemy na narodziny dziecka. Musisz jednak wiedzieć, że Twoje ciało, a piersi w szczególności także przygotowują się na ten wielki moment.

Ostatni miesiąc ciąży jest czasem, w którym biust jest najbardziej zbliżony rozmiarowo do okresu karmienia piersią i to wówczas należy zaopatrywać się w biustonosze z funkcją karmienia. A wybór masz spory. Producenci bielizny dbają także o mamy karmiące i sądzę, że wiele z Was znajdzie odpowiedni dla siebie biustonosz. Jednak zawsze jest jakieś, ale. Ale chciałabym inny model, ale chciałabym inny kolor, ale..., ale...

I super, że chcesz czegoś więcej, że szukasz ciekawszych produktów oraz rozwiązań.

W tym momencie wkracza usługa PRZEROBIENIA BIUSTONOSZA NA KARMIĄCY 

GDZIE PRZEROBIĆ BIUSTONOSZ NA TAKI DO KARMIENIA PIERSIĄ?

Przede wszystkim w salonach z brafittingiem w Twojej okolicy. Bardzo dużo salonów, w całej Polsce, oferuje taką usługę. Idąc na zakupy "stanikowe" możesz mieć pewność, że zostaniesz należycie zaopiekowana. Uzyskasz profesjonalną pomoc w doborze rozmiaru i odpowiedniego modelu, a gdyby tego było mało, z całą pewnością znajdziesz w nim również usługę przerobienia biustonosza na karmiący.

Możesz także tę usługę zlecić bezpośrednio nam. W dalszej części artykułu wyjaśnimy jak to zorganizować, aby cała procedura przebiegła szybko i skutecznie, dlatego zostań jeszcze chwilkę z nami.

O USŁUDZE PRZEROBIENIA BIUSTONOSZA NA KARMNIK

Ponieważ nie każdy może orientować się, jak wygląda biustonosz po przerobieniu na karmiący, przygotowałam małą galerię zdjęć takich staniczków po przeróbce.  Z uwagi na to, że mają one panele boczne z miękkiej, przyjemnej ciału dzianiny podtrzymają nawet większą pierś i zapewnią wygodę karmienia każdego dnia.

W zasadzie nie ma ograniczeń co do modelu biustonosza, w którym można wykonać usługę. Wybierając taki biustonosz, należy kierować się własnymi preferencjami i przyzwyczajeniami. Jedynie biustonosze na tak zwanej kopie, czyli sztywnej miseczce, wykonanej bezszwowo (formowanej termicznie) zaginane podczas karmienia mogą utworzyć widoczną zmianę/odkształcenie. Także jedynie w tym typie biustonosza radziłabym gruntownie zastanowić się nad przeróbką.

JAK ZLECIĆ USŁUGĘ PRZEROBIENIA BIUSTONOSZY NA FUNKCJĘ KARMIENIA?

Jeżeli potrzebujesz takiej usługi w biustonoszu, który kupiłaś jakiś czas temu, możesz skontaktować się ze mną w tej sprawie. Dział usług gorseciarskich z chęcią wykona ją dla Ciebie.

Możesz napisać meila (biuro@jastin.pl), wiadomość sms (692-490-888), lub przez wiadomość na Facebooku  - WEJDŹ TUTAJ. Odpowiemy na każde zapytanie.

Biustonosz do przerobienia na karmiący możesz wysłać na adres paczkomatu, który znajdziesz TUTAJ.

Zachęcam także do korzystania ze specjalnego formularza. (TUTAJ POWSTAJE SPECJALNY FORMULARZ ONLINE)

Możesz także wydrukować nasz tradycyjny formularz, który znajdziesz wchodząc TUTAJ. Wypełnij go i włóż do przesyłki.

O samą przesyłkę nie musisz się martwić, każdorazowo dostaję informację, że do mnie nadchodzi, bez względu na to, jakiego dostawcę wybrałaś, więc możesz czuć się spokojna.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z usługi 🙂

Samodzielne przerobienie biustonosza na karmiący

Jeżeli posiadasz, chociaż podstawową znajomość obsługi maszyny do szycia lub po prostu, odważnie operujesz igłą i nitką, możesz z powodzeniem zrobić taki biustonosz do karmienia samodzielnie.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz zapięcia karmiące oraz zestawy z gumeczką. To znacznie ułatwi Ci samodzielną przeróbkę na tzw. "karmnik", ponieważ nie musisz szukać odpowiedniej kolorystycznie gumeczki w innym sklepie. Wszystko, co potrzebne kupisz w jednym miejscu. Czyż to nie wygodne rozwiązanie?

Wystarczy, że wejdziesz w TEN OTO LINK i zostaniesz przeniesiona/przeniesiony do sklepu z ofertą zapięć oraz zestawów z gumeczką.

Zapraszam

Justyna

Dodaj komentarz

Shopping Cart